NORI POKYČIŲ? NESIJAUTI PAKANKAMAI DRĄSUS? PYKSTI?

 

Santaros klinikų gydytojų sąjunga, suderinusi su visais Santaros klinikų profesinių sąjungų jungtinės atstovybės partneriais, gruodžio 5 d. – gruodžio 20 d. atlieka VUL SK profesinių sąjungų narių apklausą. Kartu kviečiami dalyvauti visi Santaros klinikų darbuotojai. Šios apklausos tikslas – išsiaiškinti, ar įstaigos personalas yra patenkintas darbo aplinka, tobulėjimu, ryšiais su vadovais ir kolegomis, atlyginimu, gyvenimo ir darbo balansu, darbo organizavimu ir pan. Apklausą vykdys nepriklausoma organizacija su VšĮ Laimingo darbo institutas, turintys daug patirties darbuotojų savijautos darbe įvertinime.

Apklausa yra anoniminė, tai reiškia, kad niekur nereikia nurodyti vardo ir pavardės. Garantuojame dalyvių konfidencialumą. Santaros klinikų darbuotojai (nei administracija, nei profesinių sąjungų atstovai) neturės galimybių peržiūrėt anketų. Profesinių sąjungų nariams bus pateikti susisteminti rezultatai pasibaigus apklausai. Atsižvelgiant į apklausos rezultatus, Profesinių sąjungų vadovybė inicijuos veiksmus, kurie padėtų gerinti darbo sąlygas įstaigos darbuotojams.

Anketos užpildymas gali užtrukti 15-30 min. Jūsų nuomonė yra labai svarbi, tad iš anksto dėkojame už skirtą laiką ir atvirumą. Kilus klausimams kreipkitės Inesa Daugintaitė inesa@laimingodarboinstitutas.lt ir Valdas Pečeliūnas valdas.peceliunas@santa.lt .

Jei apklausoje norėtų dalyvauti Santaros klinikų darbuotojai nepriklausantys jokiai profesinei sąjungai, reikia parašyti į e-paštą inesa@laimingodarboinstitutas.lt trumpą žinutę: „noriu dalyvauti apklausoje“. Svarbu, kad pageidaujantis dalyvauti apklausoje parašytų iš savo asmeninio santa elektroninio pašto (vardas.pavardė@santa.lt). Taip galėsime užtikrinti, kad apklausoje dalyvaus tik VUL SK darbuotojai. Dar kartą norime patikinti, kad anonimiškumas garantuotas, nei VUL SK administracija, nei profesinių sąjungų atstovai negalės identifikuoti anketas užpildžiusių asmenų.

SVARBU! Gauname nusiskundimų dėl sistemos trikdžių. Informavome tyrimą atliekančią organizaciją, tikimės artimiausiu metu trikdžius pašalinti. Atsiprašome už nepatogumus.