VIEŠBUTIS VUL SK DARBUOTOJŲ KARANTINAVIMUI

VUL SK administracija su rėmėjų pagalba suteikia galimybe VUL SK darbuotojams patyrusiems rizikingą kontaktą karantinuotis ne namie. Pirmiausiai, tai svarbu darbuotojams, kurie gyvena kartu su pažeidžiamais žmonėmis (vyresnio amžiaus, sergantys lėtinėmis ligomis, turintiems silpnesnę imuninę sistemą).

Viešbučio administracija kartu su VUL SK specialistais, atsižvelgdami į atsakingų institucijų rekomendacijas parengs karantinavimo tvarką siekiant apsaugoti nuo infekcijos plitimo, esant didelei padidintos rizikos žmonių koncentracijai.

Palaikome šią administracijos iniciatyvą. Kartu norime įspėti dėl kylančių grėsmių ir primygtinai reikalaujame karantinuotų darbuotojų laikytis nustatytų elgesio taisyklių bei geranoriškai bendradarbiauti su viešbučio darbuotojais. Palaikysime sprendimus pašalinti iš viešbučio visus pažeidusius nustatytą tvarką.

VUL SK administracijos išplatintas laikas:

“Mieli darbuotojai,

Jei Jums reikalinga saviizoliacija ir nėra galimybės jos užtikrinti savo aplinkoje, galite pasinaudoti patalpomis viešbutyje „Marriott“ (Rinktinės g. 3, Vilnius), kurias kartu su maitinimu triskart per dieną pasiūlė nemokamai teikti „Hanner” kompanija.

Izoliuotis turėtų tas Santaros klinikų darbuotojas, kuris turėjo kontaktą su patvirtintu COVID-19 atveju, ir tuo metu nedėvėjo visų apsaugos priemonių: akinių, kaukės, pirštinių, neperšlampamo chalato.

Jei Jūs patenkate į šią grupę ir Jūsų vadovas yra tai patvirtinęs, t.y. užpildęs formą, pridėtą prie VŠį VUL SK generalinio direktoriaus 2020 03 04 įsakymo „Dėl VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų darbuotojo kontakto su koronaviruso (COVID-19) infekuotu pacientu poveikio rizikos vertinimo bei epidemiologinės saugos priemonių taikymo tvarkos nustatymo“, vizuotą direktorės valdymui A. Bilotienės Motiejūnienės, prašom skambinti tel. 8 611 50898 prof. Augustinai Jankauskienei, kuri tarpininkaus Jums susisiekiant su viešbučiu.”